Dzisiaj jest pn wrz 01, 2014 9:27 am

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Mam pytanko czy wie ktoś , w którym banku jest najtaniej ?i ile koszuje przelew z polski do norwegii?
bo przelalismy do Polski 100tys koron z zamiarem kupna przystani no ale nie wyszło i chcemy wziąć kase z powrotem ,w PL bedziemy dopiero na wakacje , no a przy sobie i tak nie ma co ryzykować (nawet jak by ta deklaracje sie złożyło , to chodzi bardziej o bezpieczeństwo :P) i tak sie zastanawiam jak to zrobic najlepiej i najtaniej

justyna85 napisał(a):
Mam pytanko czy wie ktoś , w którym banku jest najtaniej ?i ile koszuje przelew z polski do norwegii?
bo przelalismy do Polski 100tys koron z zamiarem kupna przystani no ale nie wyszło i chcemy wziąć kase z powrotem ,w PL bedziemy dopiero na wakacje , no a przy sobie i tak nie ma co ryzykować (nawet jak by ta deklaracje sie złożyło , to chodzi bardziej o bezpieczeństwo :P) i tak sie zastanawiam jak to zrobic najlepiej i najtaniej

A na jakie konto w Polsce przelaliście-znaczy do jakiego banku...? .
To i z tego banku możecie zrobić przelew zwrotny...
Gdybyście mieli w Norge konto w Nordei , oraz podobne konto w Polskiej Nordei w koronach , to nie było by żadnej opłaty ewentualnie symboliczna... .

Awatar użytkownika

na ING , przelewalismy a tu mamy w dnb
dlatego pytam jak to zrobic najtaniej

Witam,

Podbije temat zeby nie zakladac nowego. Majac konto w SB 1 robiac duzy przelew do Polski negocjuje tutaj. A jak chce zrobic duzy przelew z Polski do Norwegii to gdzie i z kim powinienem rozmawiac na temat kuru?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ]