NORWESKI - KOREPETYCJE INDYWIDUALNE NA KAŻDYM POZIOMIE. ZOBACZ WIĘCEJ

dsb

Tłumaczenie norweskich slówek, krótkie teksty

Moderator: Moderatorzy

krisdania

dsb

Postautor: krisdania » wt lip 17, 2018 8:26 pm

Witam starałem się o uprawnienia DSB i po jakimś czasie dostałem list Tłumaczyłem go za pomocą aplikacji na telefonie ale po tym tłumaczeniu nie wiele zrozumiałem o co chodzi tej Instytucji proszę o pomoc
[Approval to continue the profession as person who instal and mantain electrical instalation in norway electrician low voltage pol
the norwegian directorate for civil protection DSB refer to your application of 19.07.2017and your additional information of 12.02.2018 regarding your request for permission to install and maintain electrical installation in norway, based on education and practical experience from a country comprised by the EEA-agrement.Wealso refer to our inquiry of 21.12.2017 where lack of dokumentation is requested

Awatar użytkownika
Anniken
Site Admin
Kontaktowanie:

dsb

Postautor: Anniken » śr lip 18, 2018 3:28 pm

W tym, co przepisales, nie ma odpowiedzi.

Jesli byla jakas odpowiedz, to jest ona w dalszej czesci listu.

W przepisanym tekscie sa jedynie wstepne informacje: nawiazuja do Twojego wniosku z 19.07. oraz dodatkowych informacji od Ciebie z 12.02.
Nawiazuja rowniez do swojego listu z 21.12. gdzie prosili o doslanie brakujacej dokumentacji...
Obrazek

Wróć do „POGOTOWIE TRANSLATORSKIE”