NORWESKI - KOREPETYCJE INDYWIDUALNE NA KAŻDYM POZIOMIE. ZOBACZ WIĘCEJ

Samolot Norwegia

Podróże w Norwegii i innych krajach, Fotorelacje Forumowiczów, połączenie, trasa i noclegi

Moderator: Moderatorzy

karla
Kontaktowanie:

Re: TANIE LATANIE

Postautor: karla » czw sie 20, 2009 9:16 pm

rykiohyda pisze:iti ! to za ile kupilas bilet Lufthansa z Wroclawia do Duseldorf?

Karlo ! a od kiedy Ryanair kasuje loty ze Stansted?

Cześć Ryki,

podsyłam ci linki o tej informacji:
http://news.bbc.co.uk/2/hi/business/8160923.stm
http://www.tur-info.pl/p/ak_id,18607,,ryanair,stansted_w_anglii,bydgoszcz,krakow,wroclaw,lodz,airport_departure_tax.html
Tak to wygląda na tą chwilę ....

Pozdrawiam
Karla
Rezerwuję bilety autokarowe i lotnicze - Karla +48-32-3460306
norwegian.net.pl

wnuczka.rzeźnika

Re: Samoloty

Postautor: wnuczka.rzeźnika » czw wrz 17, 2009 11:29 pm

KARRRAMBA pisze:http://www.nrk.no/nyheter/distrikt/ostfold/1.6698042
Z lotniska Torp maja latac samoloty linii Ryanair do Lodzi i Krakowa. Nie wiem czy tak faktycznie bedzie, daty dokladniej nie ma, ale zapowiadaja, ze tak bedzie.

wyglada na to , ze do Lodzi sa we wtorki,czwartki i soboty http://www.bookryanair.com/skysales/FRSelect.aspx

Awatar użytkownika
djshady

Postautor: djshady » pt wrz 18, 2009 3:44 am

To co herbatka u Małgosi ?

wnuczka.rzeźnika

Postautor: wnuczka.rzeźnika » pt wrz 18, 2009 11:09 am

herbatka oczywiscie :piwo: , bo na kawke ok godz 20 to juz stanowczo za pozno , zwlaszcza w sobote :ok:

karla
Kontaktowanie:

Postautor: karla » śr paź 07, 2009 9:05 pm

Halo,

Przesyłam info o Nowej Promocji w Norwegianie

http://www.norwegian.net.pl

Od 5 do 14 października trwa wielka rewolucja cenowa Norwegian - bilety na
wyloty już od 99 zł brutto. Promocja obowiązuje na wybrane rejsy od 19 października do
28 lutego 2010 i obejmuje następujące kierunki:
Warszawa - Ateny / Rzym – od 129 zł
Warszawa - Alicante / Malaga – od 199 zł
Warszawa / Kraków - Kopenhaga – od 99 zł
Warszawa / Kraków - Oslo / Bergen / Stavanger – od 129 zł
Gdańsk / Wrocław / Szczecin - Oslo – od 129 zł

Pozdrawiam :D

Karla
norwegian.net.pl

Awatar użytkownika
justyna85

Postautor: justyna85 » śr kwie 28, 2010 1:44 pm

mam pytanko bo chce do mnie przylecic siostra norwegianem z dzieckiem (6miesiecy) no i jak to jest z wózkiem?
bo na stronie po polsku jest napisane ,że dla dziecka jest dodatkowo 5kg bagażu rejestrowanego W TYM wózek, ale wózek waży więcej jak 5kg, a na nfolini mówią , że to jest wózek na dziecko to jak to jetst?

karla
Kontaktowanie:

Postautor: karla » śr sie 04, 2010 11:55 pm

justyna85 pisze:mam pytanko bo chce do mnie przylecic siostra norwegianem z dzieckiem (6miesiecy) no i jak to jest z wózkiem?
bo na stronie po polsku jest napisane ,że dla dziecka jest dodatkowo 5kg bagażu rejestrowanego W TYM wózek, ale wózek waży więcej jak 5kg, a na nfolini mówią , że to jest wózek na dziecko to jak to jetst?

Witam Cię,

Chodzi o to - że w cenie biletu dla dziecka - jest opłata za mały składany wózek (laska lub coś w tym stylu)
Jeśli chcesz zabrać większy - trzeba wykupić odrębnie bagaż dodatkowo.

Pozdrawiam

Karla :D
norwegian.net.pl

Awatar użytkownika
KARRRAMBA
Pochwał: 1
Kontaktowanie:

Postautor: KARRRAMBA » czw sie 05, 2010 9:07 am

karla pisze:Witam Cię,

Chodzi o to - że w cenie biletu dla dziecka - jest opłata za mały składany wózek (laska lub coś w tym stylu)
Jeśli chcesz zabrać większy - trzeba wykupić odrębnie bagaż dodatkowo.

Pozdrawiam

Karla :D

Karla nie wydaje mi sie. Nikt nie jest taki restrykcyjny oprocz pewno Ryanair (oni sa), ale tez nie wiem na pewno.Ostatnio zona leciala Ryanair i nie czepiali sie, chociaz sa bardzo restrykcyjni.
Wielokrotnie lecialem z wozkiem i nie bylo zadnego problemu i nikt sie nie pytal ile wozek wazy. Juz nie pamietam, czy podrozowalismy z ciezkim gondolowym wozkiem, a zona wyszla, ale jak wroci to sie dopytam. W kazdym razie do tej pory bezproblemowo.

Awatar użytkownika
BarneyG
Admin
Pochwał: 1
Kontaktowanie:

Postautor: BarneyG » czw sie 05, 2010 10:28 am

małgosia31 pisze:a ja sie dowiedzialam że z okecia ( lotnisko mam na myśli) można się dostać korporacja taxi o nazwie merc taxi za 50 zł na dworzec zachodni i to po 22. od żródła czyli od pani na "zamawiaczce" taryf. Dzięki za info o biletach na flybuss mogę spać spokojnie

Update:

Z Okecia mozna sie dostac na dworzec zachodni autobusen 188 za 2,50PLN (co 10-15 min). Do centrum (pod sam dworzec centralny) jezdzi bus 175 (co 10-15min).
Polak gorszego sortu

Karola_la

Postautor: Karola_la » ndz wrz 05, 2010 10:14 pm

Witam, w przyszłym tyg lece ze Szczecina do Trondheim z przesiadka w Oslo. I tu pojawia sie mój problem, otóz co sie dzieje w Oslo co z bagażem?? druga kartą pokładową?? czy przechodzę po raz drugi przez bramki?? Dodam jeszcze ze lece Norwegianem i na maila dostałam bilet rozbity na Szczecin-Oslo, Oslo-Trondheim. Gdzie powinnam sie udac w Oslo. Proszę o pomoc.

bartekoslo

Re: TANIE LATANIE

Postautor: bartekoslo » śr wrz 29, 2010 12:40 am

Witam, mam do sprzedania bilet z Oslo lotniska gardermoen do Warszawy liniami lotniczymi norwegian. Data wylotu to 4 pazdziernik godzina 19:20, lot trwa 2 godziny wykupiony jeden bagaz. Za zmiane danych personalnych trzeba dopłacic 120 zł tak wiec i tak jak na ten okres jest to opłacalne. Obecna cena biletu z bagazem to 600 zł i z dnia na dzien rosnie. Cena, jaka mnie satysfakcjonuje to 150 zł. Podaje nr kontaktowy: 46265548 . Od 9 do 17 pracuje(nie licząc weekendow) wiec prosze o kontakt telefoniczny po lub przed, albo sms podczas pracy.
Pozdrawiam

bartekoslo

Postautor: bartekoslo » śr wrz 29, 2010 12:42 am

Witam, mam do sprzedania bilet z Oslo lotniska gardermoen do Warszawy liniami lotniczymi norwegian. Data wylotu to 4 pazdziernik godzina 19:20, lot trwa 2 godziny wykupiony jeden bagaz. Za zmiane danych personalnych trzeba dopłacic 120 zł tak wiec i tak jak na ten okres jest to opłacalne. Obecna cena biletu z bagazem to 600 zł i z dnia na dzien rosnie. Cena, jaka mnie satysfakcjonuje to 150 zł. Podaje nr kontaktowy: 46265548 . Od 9 do 17 pracuje(nie licząc weekendow) wiec prosze o kontakt telefoniczny po lub przed, albo sms podczas pracy.
Pozdrawiam

Wróć do „TURYSTYKA I JAK DOJECHAĆ”