Autobusy w Norwegii

Podróże w Norwegii i innych krajach, Fotorelacje Forumowiczów, połączenie, trasa i noclegi

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
mmusia2

Re: Autobusy w Norwegii

Postautor: mmusia2 » ndz lut 23, 2014 12:20 pm

Jak bedziesz dojezdzal pare tygodni to zloz wniosek za na stronie Skyss.no na karte do zakupu(doladownia) biletow i odbijania w autobusie. Karta skyss moze byc imienna i "na okaziciela".
Mozna doladowac na 7,30,180 dni i ilosc przejazdow jest nieograniczona lub doladowac ja okreslona kwota,z ktorej przy kasowaniu odejmowana jest cena biletu z tym ,ze tak skasowany bilet jest ograniczony czasowo.
Karte doladowujesz w automacie lub u kierowcy. W automacie kupisz kazdego rodzaju bilet w zaleznosci od potrzeby.
Nie oplaca sie kupowac jednorazowego biletu na przejazd u kierowcy poniewaz jest on drozszy (przykladowo cena biletu 31 kr u kierowcy 40 kr).
Wszystkie informacje znajdziesz na stronie Skyss.no
Napisalam Ci tylko tak ogolnie i tylko z czego ja korzystam wiec w razie pytan i watpliowsci pisz :D .
Śpieszmy się kochać mężczyzn, tak szybko głupieją :)

Awatar użytkownika
Seev

Postautor: Seev » pn kwie 11, 2016 10:20 pm

Czy z Bergen są bezpośrednie autobusy do Odda ? Gdzieś czytałem że są, aczkolwiek nie mogę nic więcej znaleźć. Ktoś kiedyś pokonywał tą trasę autobusem ? Jak cena, trzeba rezerwować czy można na spontanie u kierowcy zakupić bilet ??

:)

Lindemans

Postautor: Lindemans » wt kwie 12, 2016 6:48 am

Wróć do „TURYSTYKA I JAK DOJECHAĆ”