Dofinansowanie dla firmy szkoleniowej

Pracownik w Norwegii, Przedsiębiorca, Przepisy, Podatki, Formularze, Swiadczenia, Urlopy, itp.

Moderator: Moderatorzy

surfer2222

Postautor: surfer2222 » sob paź 21, 2017 9:01 am

Witam,
Prawdopodobnie temat już poruszany ale chciałbym dowiedzieć się konkretnie na swoim przykładzie. Otworzyłem w norwegi firmę usługową, która zajmuję się szkoleniami sportowymi. W naszej ofercie mamy naukę pływania,snowboardu,nart,treningi personalne, w sezonie letnim chciałbym otworzyć szkółkę windsurfingową oraz kitesurfingową. Rozszerzyłem również ofertę o kursy instruktorskie i trenerskie np: instruktor fitness, instruktor pływania, trener personalny, szkolenie masażu I i II stopnia. Pływam na windsurfingu od 8 roku życia , w wieku 13 lat prowadziłem swoje pierwsze zajęcia, mam uprawnienia z ponad 10 dyscyplin sportowych, w Polsce przez 4 lata prowadziłem placówkę szkoleniową gdzie organizowaliśmy kursy instruktorskie oraz trenerskie na terenie całego kraju. Pracowałem przez 4 lata jako kierownik ratowników WOPR na Akademii Wychowania Fizycznego. Na dzień dzisiejszy prowadzę kilka grup pływania na terenie Oslo, Sarpsborg i Fredrikstad. Pytanie gdzie mogę starać się o dofinansowanie dla mojej firmy na zakup sprzętu do prowadzenia zajęć np. sprzęt snowboardowy , narciarski , aqua bike itp.

pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika
Mardok
Pochwał: 1

Postautor: Mardok » sob paź 21, 2017 7:41 pm

W NAV.

surfer2222

Postautor: surfer2222 » pn paź 23, 2017 9:10 pm

dzięki

Wróć do „PRACOWNIK, PODATKI, PRZEPISY”