Friskmelding til arbeidsformidling a pobyt w Polsce

Pracownik w Norwegii, Przedsiębiorca, Przepisy, Podatki, Formularze, Swiadczenia, Urlopy, itp.

Moderator: Moderatorzy

lotnik

Postautor: lotnik » ndz lut 04, 2018 2:37 pm

Witam serdecznie,
Po 9 miesiącach zasiłku chorobowego Nav z lekarzem a za moim przyzwoleniem postanowili mnie wysłać na Friskmelding til arbeidsformidling. Generalnie rozumie zamysł tego wsparcia dla chorych(wg mnie to pozbycie sie chorego). Główną zasadą jest to że przez 12 tygodni Nav POMAGA mi szukać pracy i co z tego wynika nie mogę opuścić miejsca zamieszkania. Tak przynajmniej zostałem poinformowany. zapytam wprost: czy jest możliwość wyjazdu legalnego do Polski? jeżeli tak to w jaki sposób to zrobić? mam status pendler. Żone i dziecko w Polsce może opieka nad dzieckiem? Jezeli ktoś ma wiedze i doswiadczenie to prosiłbym o info :mrgreen:

Awatar użytkownika
Mardok
Pochwał: 1

Postautor: Mardok » sob lut 17, 2018 10:40 pm

To nie jest pozbycie się chorego a próba przywrócenia do życia zawodowego. Wiele osób chciałoby wrócić do pracy ale nie mogą pracować w swoim zawodzie. Jeśli będziesz kombinował, mogą Ci nie zapłacić za dalsze zwolnienie. Masz chore dziecko, że chcesz się starać o opiekę nad nim?

Wróć do „PRACOWNIK, PODATKI, PRZEPISY”