NORWESKI - KOREPETYCJE INDYWIDUALNE NA KAŻDYM POZIOMIE. ZOBACZ WIĘCEJ

Agresywny właściciel - zamknął nas w domu. Prąd, wynajem, rodzina

Pracownik w Norwegii, Przedsiębiorca, Przepisy, Podatki, Formularze, Swiadczenia, Urlopy, itp.

Moderator: Moderatorzy

PrzemkoPrzemko

Postautor: PrzemkoPrzemko » sob wrz 22, 2018 8:44 am

Witam.

Witam.
Z powodu utraty pracy, zalegałem na wynajem mieszkania od spółki AS ( włascicielami są polacy )
Zgłosiłem (jednemu) współwłaścicielowi firmy, od którego wynajmuje mieszkanie, że przesunie mi sie termin wplat o ok 2tyg.
Problemu nie bylo
Zmuszony zostalem poprosic o pomoc mieszkaniowa z NAV - otrzymałem, i korzystam obecnie.
Przekazałem te informacje firmie BBP,.

Mam decyzje na pomoc na nowy miesiąc z danymi wczorajsza tj. 21.09.18.
Panowie, z BBP przyjechali, załozyli nam kłódkę - w środku byłem Ja, żona w ciązy, oraz 8 letni syn.
Zdażenie z przed 4 \ ch dni.
Zapukali poinformowali, ze mamy 5 minut na opuszczeniu pokoju, który wychodzi na powiecie 120m2.
Założyli kłódke, próbowałem otworzyć drzwi, jednak siłą 2ch z nich zamkneło je z powrotem., na siła, ciagnac drzwi do siebie, zamknęli nas w środku.
Oczywiście zadzwoniłem na Policję. Zamknięte dalej około godziny.
Policjanci - napotkali sprawców, zdjeli zamek, pouczyli Panów, a ich zaleceń, takich jak:.
Panowie odgrażaja sie mi, i żonie.
Wypowiedzenia nigdy nie dostałem od nich.
Za to próby wyłudzenia EXTRA pieniedzy, w zamian za opoźnienia, i inne groźby.
Mam zatwierdzona decyzje , ze bede mial oplacone mieszkanie, w najblizszym czasie rowniez.
Nieprzyjemnosci mamy nadal. Za prąd rachunek przyszedł ostatnio 4 tys nok - uwaga!!
1 dom, 3 miejsca na wynajem ( mieszkania ).
Na górze ok 200m2 halogeny nie gasna.

Moje pytanie, jak zalatwic sprawe pradu? Ponieważ rachunki sa wyzsze niz moje opoznienie w oplatach najmu.
Co z tym incydentem - zamkniecia nas w domu?
Policja zaproponowala przyjsc to zglosic, mamy zapewnienie rekomendacji tej sprawy, przez funkcjonariuszy z interwencji.
Co robić? Bez pomocy prawnej bedzie ciezko..
Zaznaczam, ze jestem bezrobotny, pomaga nam NAV,
Nie mam problemu, ze znaleznieniem pracy, ale żona jest w szpitalu, problemy z ciażą, a ja zajmuje sie synem.
Prosze o info
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Mardok
Pochwał: 1

Postautor: Mardok » ndz wrz 23, 2018 9:33 pm

Na pewno powinieneś zgłosić to na policję. Do tego adwokat Ci niepotrzebny. Później zobaczysz co dalej.

Wróć do „PRACOWNIK, PODATKI, PRZEPISY”