NORWESKI - INTERAKTYWNE KOREPETYCJE U ANNIKEN. Zobacz więcej TUTAJ

Taxi Gdansk lotnisko BUS

Sprzedam, kupię, zamienię, transport oferuję/szukam, mieszkania i pokoje do wynajęcia, usługi i inne ogłoszenia.
Administratorzy nie usuwają danych kontaktowych z postów.

Moderator: Moderatorzy

Travel Gdansk

Taxi Gdansk lotnisko BUS

Postautor: Travel Gdansk » wt sty 03, 2017 2:49 pm

Szukasz kierowcy , który zapewni profesjonalny, komfortowy i bezpieczny przewóz osób w Gdansku ? Dobrze trafiłeś. Jestem osoba godną polecenia, o czym świadczą zadowoleni klienci, którzy cyklicznie korzystają z moich usług. Zajmuje się transportem osób na trasie Airport Gdansk ( GDN ) - centrum Gdanska,Sopotu i Gdyni i nie tylko.

Specjalizuje się w podróżach busem z dowolnego miejsca w Europie na lotnisko w Gdansku , a także zapewniam powrotną trasę z lotniska w Gdansku do dowolnie wybranej destynacji. Organizuje także częste transfery na lotniska w Bydgoszczy oraz w Warszawie. Zapewniam przewozy na dworce kolejowe, wyjazdy szkolne, podróże biznesowe, transport gości podczas imprez okolicznościowych, przewóz grup na terenie Polski oraz Europy.

Każdego dnia robię co w naszej mocy, aby każdy pasażer był zadowolony. Wśród wszystkich osób świadczących przewóz osób w województwie pomorskim wyróżnia mnie z pewnością szeroki zakres usług. Nie boje się podjąć żadnego zlecenia. W zależności od potrzeb pracuję także w święta, w dzień i w nocy. Dla moich klientów jestem do dyspozycji przez cała dobę, siedem dni w tygodniu. Dzięki doświadczeniu, jakie posiadam , zapewniamy terminową, systematyczną i w pełni profesjonalną obsługę klientów indywidualnych oraz grupowych.Przyjmuje platnosc poprzez paypala oraz karta platnicza lub w gotowce.

Wróć do „GIEŁDA FORUMOWICZÓW”