Wizyta w klubie nocnym

Nowości z Norwegii i ze Świata. Codzienny przegląd prasy, dyskusje.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KARRRAMBA
Pochwal: 1
Kontakt:

Wizyta w klubie nocnym

Post autor: KARRRAMBA » ndz gru 02, 2018 3:21 pm

.....moze kosztowac majatek. Ile to bylo... jakies 120 tys za jeden wieczor w nocnym klubie w Krakowie. I co potem?
https://www.vg.no/nyheter/utenriks/i/Ql ... i-utlandet

Awatar użytkownika
KARRRAMBA
Kontakt:

Wizyta w klubie nocnym

Post autor: KARRRAMBA » ndz gru 02, 2018 3:29 pm

KTO IDZIE DO KLUBU NOCNEGO Z KARTA NA KTOREJ MA LIMIT MIN 120 TYS???!!!!
Komu wogule takie karty daja?

Awatar użytkownika
KARRRAMBA
Kontakt:

Wizyta w klubie nocnym

Post autor: KARRRAMBA » ndz gru 02, 2018 5:35 pm

Tu jeszcze "lepsza" historia
https://www.vg.no/nyheter/utenriks/i/G1 ... n-ble-lurt
Ktos zauwazyl trafnie w komentarzach. Na co mozna wydac 250 tys koron w klubie nocnym.
Jakies zgloszenie na policje?

Radek_Oslo

Wizyta w klubie nocnym

Post autor: Radek_Oslo » ndz gru 02, 2018 7:48 pm

Ja nie rozuiemiem zamieszania. przeciez wystarczy poprosic o rachunek szczegolowy. Jak place w sklepie to dostaje wyszczegolnienie za co zaplacilem. I taka transakcja musi byc zaksiegowana i odprowadzony podatek, naliczony VAT...

Radek_Oslo

Wizyta w klubie nocnym

Post autor: Radek_Oslo » ndz gru 02, 2018 8:40 pm

Hendelsesforløpet er ofte så uklart at sakene avvises, men ikke alltid, forklarer han.
– Det er bevisbyrderegler fastsatt av Høyesterett som er utslagsgivende. Og de reglene er i disfavør av bankkunden, sier Bergsaker.
NIe znam sie na tym, ale to wyglada szokujaco co w tej Norwegi profesorowie i sad najwyzszy wymyslaja.
. Jak dla mnie to powinno wygladac tak ze klient skalda reklamacje do Banku. Bank zglasza sprawe do operatora VISA. Visa ustala terminal platniczy i konto na ktore trafily pienaiadze. Sprawa wyglada tak prosto i klasycznie, ze pieniadze prawie na pewno nie byly zaplacone przez terminal platniczy klubu i na pewno nie trafily na konto Klubu, ale na tejemnicze konto w Nigerii albo innym kraju poza UE i zostaly wybrane w gotowce, a z wlascicielem konta nie mozna nawiazac kontaktu. W tym momencie Visa zawiadamia policje o popelnieniu przestpstwa, a pieniadze powinne byc wyplacone z ubezpiezenia karty. Chyba wszystkie karty na Swiecie sa ubezpieczone od takich kradziezy, wydawalo mi sie to oczywiste do dzisiaj ??? Afery z kopiowaniem paskow magnetycznych kart byly znana w zeszlym tysiacleciu.

Awatar użytkownika
KARRRAMBA
Kontakt:

Wizyta w klubie nocnym

Post autor: KARRRAMBA » pn gru 03, 2018 11:58 am

tez sie dziwie , ze nikt nie zazadal rachunku
z tym, ze nie sadze, ze ktos tam "kopiowal" karty

JacekB

Wizyta w klubie nocnym

Post autor: JacekB » wt gru 04, 2018 7:07 pm

Kilka lat temu kupiłem buty w necie za 1600 kr, miały być oryginalne a przyszły podróby.
Chciałem złożyc reklamację u sprzedawcy ale strona juz nie istniała a wyswietlał sie zamiast niej komunikat ze to byli oszusci i zeby zwrocic sie do wydawcy karty jesli zostałem oszukany.
Napisałem maila do banku w tej sprawie i po ok. miesiącu zwrócili mi całą kwotę.
Buty zostały, chodziłem w nich 5 lat

Awatar użytkownika
Mardok

Wizyta w klubie nocnym

Post autor: Mardok » sob gru 15, 2018 11:31 pm

Zastanawia mnie tylko czy właściciele klubów gdzie tak oszukują nie boją się kontroli?? Nikt tego nie sprawdza??!! Przecież to ''śmierdzi'' z daleka?

ODPOWIEDZ