Norwegia ubożeje

Nowości z Norwegii i ze Świata. Codzienny przegląd prasy, dyskusje.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
bohun2006
Kontakt:

Norwegia ubożeje

Post autor: bohun2006 » ndz sty 26, 2020 9:42 pm

Czy ktos z was zwrócił uwage,że norwegia zaczyna *robić bokami*,od kilku lat widzę co sie dzieje z cenami,podatkami.opłatami komunalnymi i na rzecz państwa,i leci to wszystko w jednym kierunku.
Juz nie ma panstwa dla obywateli,tylko obywatele musza byc dla panstwa.
Teraz juz nawet okroili komuny zeby zmniejszyc koszty administracji.
Podatki,opłaty,ceny, a ja sie zaczynam rozglądać w Polsce za jakims spokojnym zakątkiem aby sobie postawić chałupke i olać to wszystko.
Po co ja mam sobie urabiać rece skoro i tak zawsze to My Polacy jesteśmy tymi najgorszymi,więc se pomyślałem,OK zostawię was z waszymi kochanemi imigrantami i niech wam budują dobrobyt na miare swoich żałosnych możliwości.

JacekB

Re: Norwegia ubożeje

Post autor: JacekB » pn sty 27, 2020 5:20 pm

Pa,pa szerokiej drogi !
Dojna zmiana czeka na takich z utęsknieniem żeby się chwalić w reżimowych mediach ze Polacy wracają do kraju, który pod rządami tęgich głów obecnie rządzących rozwija się w niesamowitym tempie expresu na węgiel , szybciej niż Niemcy, Francja i cała Europa razem i przegoni ich wszystkich już niedługo.
Aż do przebudzenia ..... z ręka w nocniku :shock:

bohun2006
Kontakt:

Post autor: bohun2006 » śr lut 05, 2020 10:49 am

hehe,pusty jestes jak stodoła na wiosne,policz sobie dochod tutaj i w kraju i siełe nabywcza pieniedzy,na dojazdy do pracy wydaje rocznie ponad 100 tys.koron,podatku zwrocili mi 250 koron,trzy lata temu mialem ok.18 tys zwrotu,raty za dom podniesli o 2000, duzo by tak mozna,a wyplata przez ostatnie lata niewiele sie zmienila,wyciagnij juz ta reke bo sie zasmierdzi i bedziesz miec problem z dlubaniem w nosie przy rozmyslaniu nad swoja krotkowzrocznoscia

JacekB

Post autor: JacekB » śr lut 05, 2020 5:23 pm

To płać wieksze zaliczki na podatek a bedziesz miał wiekszy zwrot albo zmien pracę geniuszu !

bohun2006
Kontakt:

Post autor: bohun2006 » czw lut 06, 2020 9:32 am

rozwalasz system,podatki place jak zawsze to wlasnie likwidacja grupy podatkowej i zaszeregowanie do wyzszej spowodowalo taka sytuacje,
ale szkoda gadac,jestes po prostu skonczonym palantem,a pozaty nudzi mnie czytanie twych postow ,spierdalaj

JacekB

Post autor: JacekB » czw lut 06, 2020 5:32 pm

Nawzajem. Pusta stodoła czeka na ciebie kmiocie

ODPOWIEDZ